WYKAZ  PODRĘCZNIKÓW,

MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH

na rok szkolny 2017/2018

 

Klasa I

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

Edukacja wczesnoszkolna

„,Nowi tropiciele”

Agnieszka Banasiak, Agnieszka Burdzińska, Jolanta Dymarska, Marzena Kołaczyńska, Agnieszka Kamińska, Beata Nadarzyńska, Jadwiga Hanisz, Elżbieta Burakowska, WSiP

2.

Język angielski „TIGER”

Carol Read, Mark Omerod, Magdalena Kondro, Macmillan Education

 

Klasa II

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

Edukacja wczesnoszkolna

„Tropiciele”

Agnieszka Burdzińska, Aldona Danielewicz-Malinowska, Jolanta Dymarska, Agnieszka Kamińska, Rafał Kamiński, Marzena Kołaczyńska, Beata Nadarzyńska, Elżbieta Burakowska, WSiP

2.

Język angielski „TIGER 2”

Carol Read, Mark Omerod, Magdalena Kondro, Macmillan Education

 

 

Klasa III

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

Edukacja wczesnoszkolna „Tropiciele”

Elżbieta Burakowska, E. Kłos, W. Kofta, A. Banasiak, A. Burdzińska, A. Danielewicz-Malinowska, A. Kamińska, B. Nadarzyńska, WSiP

2.

Język angielski „TIGER 3”

Carol Read, Mark Omerod, Magdalena Kondro, Macmillan Education

 

Klasa IV

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

Język polski „Jutro pójdę w świat” ćwiczenie

Hanna Dobrowolska, Urszula Dobrowolska WSiP

2.

Matematyka „Matematyka wokół nas” ćwiczenie

A. Drążek, E. Duvnjak, E. Kokiernak-Jurkiewicz, WSiP  

3.

Historia „Historia”

W. Kalwat, M. Lis, WSiP

4.

Przyroda „Przyroda” ćwiczenie

E. Gromek, E. Kłos, W. Kofa, E. Laskowska, A. Melson

5.

J. angielski „Evolution1” ćwiczenie

MACMILLAN

6.

„Informatyka”

W. Jochemczyk, J. Krajewska-Kranas, W. Kranas, A. Samolska, M. Wyczółkowski, WSiP

7.

„Technika na co dzień”

E. Królicka, M. Duda,

8.

„Plastyka”

W. Sygut, M. Kwiecień WSiP

9.

„Klucz do muzyki”

U. Smoczyńska, K. Jakubczak-Drążek, A. Sołtysiak WSiP

 

 

Klasa V

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

J. polski „Teraz polski”

Agnieszka Marcinkiewicz, Nowa Era

2.

„Matematyka  z kluczem”

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Nowa Era

3.

„Tajemnice Przyrody”

Jolanta Golanko, Urszula Moździerz, Joanna Stawarz, Nowa Era

4.

J. angielski „EVOLUTION 2 PLUS”

Barbara Ściborowska, Nick Beare, MACMILLAN

 

Klasa VI

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

„Teraz polski”+ćwiczenie

Anna Klimowicz, Nowa Era

2.

„Matematyka z kluczem”+ćwiczenia cz. IiII

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Nowa Era

3.

„Tajemnice przyrody”+ćwiczenia cz IiII

Joanna Stawarz, Feliks Szlajfer, Hanna Kowalczyk, Nowa Era

Dominik Marszał, Monika Mochnacz, Joanna Stawarz, Maria Marko-Worłowska

4.

„EVOLUTION PLUS 3”+ćwiczenie

Nick Beare, MACMILLAN

5.

„Wczoraj i dziś”- historia

Grzegorz Wojciechowski, Nowa Era

6.

„I gra muzyka”

Monika Gromek, Grażyna Kilbach, Nowa Era

7.

„Do dzieła”- plastyka

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, Nowa Era

8.

„Lubię to”- zajęcia komputerowe

Michał Kęska, Nowa Era

9.

„Jak to działa?”- zajęcia techniczne

Lech Łabecki, Marta Łabecka, Nowa Era

 

Klasa VII

 

Lp.

Przedmiot

Materiały edukacyjne (podręczniki )

1.

„Wczoraj i dziś’- historia

Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz, Stanisław Roszak

2.

„Puls życia”- biologia+ćwiczenie

Małgorzata Jefimow, Nowa Era

3.

„Świat chemii” -chemia

Anna Warchoł, Andrzej Danel, Dorota Lewandowska, Marcin Kavelus, Waldemar Tejchman, WSiP

4.

„Klucz do muzyki”-muzyka

Katarzyna Jakóbczak-Drążek, Agnieszka Sołtysik, Włodzimierz Sołtysik, WSiP

5.

Fizyka

Barbara Sagnowska, Maria Rozenbajgier, Ryszard Rozenbajgier, Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Godlewska, WSiP

6.

„All Clear”-j. angielski

Patrick Howarth, Patricia Reilly, Daniel Morris, MACMILLAN

7.

„Matematyka z kluczem”-matematyka

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyśka, Karolina Wej, Wojciech Babiański, Ewa Szmytkiewicz, Jerzy Janowicz, Nowa Era

8.

„Nowe słowa na start!”-j. polski

Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska-Mróz

9.

„Do dzieła!” -plastyka

Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak, Nowa Era

10.

Informatyka

W. Jochemczyk, Iwona Krajeska-Kranas, W. Kranas, A. Samulska,M. Wyczólkowski

11.

Geografia

Arkadiusz Głowacz, Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz,WSiP

12.

Geografia –ćwiczenie

Mariola Borzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk, WSiP

13.

„Aktion Deutsch”-j. niemiecki+ ćwiczenie

Przemysław Gębal, Lena Biedroń, WSiP

14.

Atlas geograficzny kl. IV-VIII

WSiP

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony