Dzień Matki

26 maja to dzień, o którym pamiętają wszystkie dzieci w naszym kraju. W tym niezwykłym dniu – Dniu Matki – składamy naszym Mamom życzenia, wręczamy kwiaty, laurki, drobne upominki.

Jak co roku uczniowie klas I-III zorganizowali  szereg uroczystości dla swoich Mam. Klasy IIa i IIb spotkały się z Mamami 26 maja, klasa Ib 29 maja, klasa Ia 30 maja, a klasy IIIa i IIIb 31 maja. Dzieci poprzez swoje występy okazały miłość, wdzięczność i przywiązanie swym kochanym Mamom. Były więc przedstawienia, tańce, wiersze i piosenki. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych laurek i prezentów, życzeń dzieci i słodkich całusów.

Dziękujemy naszym Mamom, że zaszczyciły nas swoją obecnością, a wszystkim Mamom na całym świecie życzymy spełnienia marzeń.

Opublikowano: 31 maja 2017 20:07

Kategoria: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Zdjęcia:

Wyświetleń: 382

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony