Półfinał Wielkiej Ligi Czytelników

21 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Półfinale III Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”.  W szkole Podstawowej w Słodkowie Trzecim spotkały się reprezentacje 4 szkół. W trakcie półfinału reprezentanci poszczególnych placówek pracowali w drużynach w ramach dwóch kategorii klasowych 1- 3 i 4-6. Członkowie drużyny wspólnie wypełniali jeden test dotyczący całości książki. W kategorii klas 1-3 dotyczył on książki „ Bohaterski Miś” autorstwa  B. Ostrowskiej, natomiast w kategorii  klas 4-6,  „Tomek na Czarnym Lądzie” autorstwa Alfreda Szklarskiego.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, zakończyło się wręczeniem dyplomów i upominków przez przedstawicieli Starostwa i Gminy Kraśnik.  Gabrysia, Filip, Igor, Błażej, Kasia i Natalia bardzo dobrze poradzili sobie z niełatwym zadaniem. Drużyna klas 1-3 zdobyła 77 punktów, starsza z klas 4-6 zdobyła 63 punkty. Najcenniejsze są jednak korzyści płynące z czytania wartościowych książek. 

                                       

                                       

 

Opublikowano: 21 kwietnia 2017 23:49

Kategoria: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Zdjęcia:

Wyświetleń: 187

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony