ALBUS 2019

ALBUS 2019

8 maja 16 uczniów klas IV-VIII zmagało się z trudnymi zadaniami z języka angielskiego. Corocznie w konkursie startuje kilka tysięcy uczniów z całej Polski, więc konkurencja jest bardzo duża Uczniowie przez godzinę rozwiązywali test pisemny sprawdzający zarówno słownictwo, znajomość gramatyki jak i zwrotów komunikacyjnych. Uczniowie klas 6-8 musieli także wykazać się ogólną wiedzą o krajach anglojęzycznych dotyczącą geografii, historii, polityki oraz sportu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim zwycięzcom. Nasi laureaci: Krzysztof Furtak kl.VIb – 6miejsce, Hubert Racławski Vb- 7miejsce,                  Paweł Żyła Va- 8miejsce.   
Jak widać, ciężka praca przynosi efekty, więc warto poświęcić czas na dodatkową naukę, bo zyskuje się nie tylko tytuł laureata, ale przede wszystkim wiedzę, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Opublikowano: 24 czerwca 2019 07:40

Kategoria: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wyświetleń: 210

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony