Wycieczka do Lublina klas IV a i VI a

26 listopada uczniowie z klas IVA i VI A uczestniczyli w wycieczce do LublinaCelem wyjazdu  był park trampolin Strefa Wysokich lotów-jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Lublina. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Po wyczerpującej zabawie na trampolinach, udaliśmy się  do kina w centrum handlowym „PLAZA”. Można śmiało powiedzieć, że wycieczka była udana. Dla wielu uczniów była to niezapomniana przygoda, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Uśmiechnięci, zadowoleni i zrelaksowani bezpiecznie wróciliśmy do domu z nadzieją na kolejny taki wyjazd. Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowali nauczyciele: Tomasz Pęzioł, Marzena Pierzchała i Dorota Żelazna.

Opublikowano: 26 listopada 2019 19:20

Kategoria: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka do Lublina klas IV a i VI a

Wyświetleń: 129

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony